Mały power bank – przenośna energia w wersji MINI

Zawsze przy Tobie

Jeśli nasze potrzeby nie są duże i power bank ma nam sporadycznie służyć, jakbyśmy zapomnieli podładować telefonu w domu, wcale nie musimy kupować ciężkiego modelu o wysokiej pojemności. W zupełności wystarczą nam kompaktowe modele, które schowamy na przykład w portfelu, lub przypniemy do pęku kluczy. Spójrzmy na kilka rozwiązań, które stosowane są w nowoczesnych ładowarkach przenośnych.

Power bank w formie case’a

Rozwiązanie to jest najbardziej poręczną i wygodną formą power banka kompaktowego. Ogniwa ładujące są ukryte w ochronnej obudowie do telefonu, dzięki czemu nie tylko uzyskujemy dodatkowe godziny pracy, ale także eleganckiego case’a.

powerbank iPhone case

Power bank – brelok

W tym przypadku bateria przyjmuje postać breloczka, który z łatwością podepniemy do pęku kluczy, smyczki, lub spodni. Wykonany w ten sposób powerbank jest bardzo lekki i z łatwością zawsze znajdziemy miejsce gdzie można go przypiąć.power bank brelok

Ultracienki power bank

Power banki wykonane w ten sposób są zazwyczaj wyposażone w ogniwa litowo-polimerowe. To właśnie dzięki tego typu ogniwom mogą być aż tak cienkie. Technologia ta pozwala na ograniczenie grubości całego power banka do nawet 7 mm. Poniżej power bank 3000 mAh.

cienki Power Bank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *